Sales Manager

RX-Area Sales Manager-Területi Vezető-Pharmaceutical sales-Orvoslátogatás

Az Ön új munkaadója

Területi vezetőt keresünk 3+ év vezetői tapasztalattal egy gyógyszeripari partnerünk részére.

Az Ön feladatai

  • Értékesítési és marketing stratégia kidolgozása, annak gyakorlatba ültetése
  • Orvoslátogatók munkájának szakmai segítése, páros látogatások lebonyolítása
  • A termék promóció felügyelete, rendszeres visszajelzés a területről
  • Piaci elemzések készítése
  • Versenytársak és piac figyelése
  • Termékbevezetések koordinálása
  • Minden a területről érkező releváns és fontos információ monitorozása és riportálása a fogyasztókat, termékeket, piaci trendeket és a konkurenciát illetően
  • Üzletágvezetőtől érkező ad hoc jellegű feladatok ellátása
  • Tréningeken, konferenciákon, szimpóziumokon való részvétel

Amire a sikerhez szüksége van

  • 3+ év területi vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Sales-fókuszú mentalitás, erős vezetői képességek, jó kommunikációs képességek
  • Gyógyszer értékesítéshez megfelelő végzettség
  • Határozottság, önállóság
  • Érvényes B típusú vezetői engedély

Mire számíthat a partnerünktől

  • Versenyképes alapbér, bónusz lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Élet -,baleset-, betegség biztosítás
  • Céges autó magán használatra is

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát!

Iparág
Gyógyszeripar
Hely
Pest megye
Szakterület
Life Sciences
Szám:
1184131
Closing date
27 May 2024

Beszéljen Leon Storcz, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36707965526